LinkedIn: jarraitu beharreko sare sozialetako 25 aditu nagusiak

linkedin marketin gida

Jason Miller duela gutxi sare sozialetan argitaratu zuen bere sorkuntza berriena azkenean argitaratu zenean erditu zuela sentitzen zuela. Zalantzarik gabe, harro dago haurtxo honetaz! The LinkedIn merkaturatzailearen gida sofistikatua zoragarria da ... sortzailea, koloretsua eta marketineko profesional desberdinen aholkuak, erabilera kasu desberdinak eta baliabide ugari. Oraindik deskargatu ez baduzu, deskargatu eta erabili zure negozio sarea LinkedIn-era nola funtzionatzen ari zaren ikusteko zerrenda gisa.

Gida hau zure merkatari sofistikatua kontuan hartuta idatzi da. Prestatu sare sozialetako marketina hurrengo mailara eramateko, sakatu pentsamolde profesionala eta besarkatu itxaroten duten aukera zabalak: kontzientzia handitu, pertzepzioan eragin, sorkuntzak sortu eta, azken finean, diru-sarrerak lortu LinkedIn-rekin.

Deskargatu gure eBook berria eta ikasi:

  1. Zure negozioak zergatik merkaturatu behar duen LinkedIn-en
  2. Nola sartu LinkedIn-en marketin irtenbide indartsuak zure helburuak bultzatzeko
  3. Nola zabaldu zure irismena eduki marketing munduko profesionalekin eduki garrantzitsuak eta bideratuak partekatuz
  4. Nola erakarri enpresetako profesionalak bistaratutako iragarki aberatsekin eta oso zuzendutako testu iragarkiekin
  5. Eta askoz gehiago!

Oso harrituta geratu nintzen, hainbeste miresten eta errespetatzen ditudan industriako beste lider batzuen artean nengoela jakitean! Hona hemen zerrenda:

  1. Jay Baer - Hizlaria, egilea, blogeko aholkularia Konbentzitu eta bihurtu. Twitter: @jaybaer LinkedIn
  2. Michael Brenner - SAPeko zuzendari nagusi eta marketin globaleko zuzendaria, presidentea eta sortzailea
    Business2Community-rekin blogarekin B2B Marketing Insider. Twitter: @BrennerMichael LinkedIn.
  3. Michael Brito - Taldeko zuzendaria WCG enpresan, bloga duen W2O konpainia Britopiarra. Twitter: @Britopian LinkedIn.
  4. Jeff Bullas - Aholkulari, hizlari, blogari. Twitter: @jeffbullas
    LinkedIn.
  5. Brian Carter - Infinigraph-eko Marketineko VP, Egilea, Hizlaria. Twitter: @briancarter LinkedIn.
  6. Brian Clark, sortzailea eta zuzendari nagusia Copyblogger. Twitter: @copyblogger LinkedIn.
  7. Heidi Cohen - Zutabegilea. Twitter: @heidicohen Linkedin.
  8. Steven Farnsworth - Jolt-eko estratega digital nagusia, marketin digitala, egilea, hizlaria. Twitter: @steveology Linkedin.
  9. Barry Feldman - Feldman Creative enpresako jabea, hizlaria. Twitter: @FeldmanCreative Linkedin.
  10. Ann Handley - Edukiko arduraduna Marketin Profs, Egilea. Twitter: @annhandley LinkedIn.
  11. Matt Heinz - Heinz Marketing Inc. enpresako presidentea Twitter: @HeinzMarketing
    LinkedIn
  12. Douglas Karr - Zuzendari Nagusia DK New Media, Marketineko zuzendari nagusia CircuPress, Egilea. @douglaskarr LinkedIn
  13. Jason Keath - Social Fresh enpresako zuzendari nagusia. @jasonkeath LinkedIn
  14. Nichole Kelly - zuzendari nagusia Sare sozialen esploratzailea, ETE egile digitala, hizlaria. @Nichole_Kelly LinkedIn.
  15. Dave Kerpen - CEO Likeable Local, Egilea, Hizlaria. @DaveKerpen
    LinkedIn.
  16. Stephanie Sammons - Wired Advisor ™, Hizlaria. @StephSammons LinkedIn.
  17. David Meerman Scott - Marketing estratega, hizlaria, egilea. @dmscott LinkedIn.
  18. Jason Miller - Gerentea, Edukien Marketina, LinkedIn Marketing Solutions. @JasonMillerCA LinkedIn.
  19. Lee Odden, zuzendari nagusia TopRank lineako marketina, Egilea, Hizlaria @leeodden LinkedIn.
  20. Joe Pulizzi - Fundatzailea Edukia Marketing Institutua, Egilea, Hizlaria. @JoePulizzi LinkedIn.
  21. Viveka Von Rosen - LinkedIn aditua, egilea. @LinkedInExpert LinkedIn.
  22. Neal Schaffer - Egilea, hizlaria. @NealSchaffer LinkedIn.
  23. Koka Sexton - LinkedIneko Marketing Zuzendari Nagusia. @kokasexton LinkedIn.
  24. Mike Stelzner - Social Media Examiner, Egilea. @Mike_Stelzner LinkedIn.
  25. Todd Wheatland - Kelly Services-eko Marketineko VP, Egilea, Hizlaria. @ToddWheatland LinkedIn.

4 Comments

  1. 1
  2. 2
  3. 4

    Goiko artikuluan sare sozialen marketinari buruzko zenbait hitzaurre aipatu dituzu; horregatik, zalantzarik gabe deskargatuko dut zure eBooka! Beste gauza bat jendearen zerrenda miresgarria argitaratu duzu.

Zer deritzozu?

Gune honek Akismet-ek spam erabiltzen du. Ikasi zure iruzkina nola prozesatu den.